Poptávka služeb naživo 

Zážitek, který zůstane!

Přemýšlíte, jaké akce naživo mohou být pro Vás a Vaše hosty nezapomenutelné? Přesně toho se v naší nabídce kreslení naživo chopíme. Stačí se domluvit a já přijedu na Vaši akci, abychom společně vytvořili úžasné kresby, které zaujmou a potěší každého účastníka.

Jak to funguje? 

Po vzájemné domluvě dorazím na místo Vaší akce a připravím si kreslířské zázemí. Hostům dám o sobě vědět, že mají možnost se nechat nakreslit. Zájemce se ke mně na chvíli posadí a já se chopím kreslícího nástroje. Buď se pustím do rychlo-karikatur tužkou nebo do portrétování, všechno záleží na Vašem přání. Během několika minut vytvořím jedinečný obraz, který si zájemce může odnést jako skvělý a originální dárek!

Proč kresba hostů?

Kreslení karikatur na párty nebo společenské akci je skvělým způsobem, jak potěšit hosty. Můžeme se dohodnout na formátu A4 nebo A3, přímo na místě. Nabízíme také možnost platby paušálně za celou dobu akce, a Vaši hosté si odnášejí svou kresbu ZDARMA.

Pokud preferujete rychlo-portréty jako dárek pro hosty, ani s tím nemáme žádný problém. Opět se můžeme dohodnout na formátu A4 nebo A3, přímo na místě.

Proč zrovna Já? 

Mám bohaté zkušenosti s kreslením na svatbách, dětských dnech, plesech a různých akcích. Průměrně trvá jedna karikatura 10 až 12 minut, takže za jeden den dokážu zvládnout až 25 až 30 karikatur. Můžete si tedy být jisti, že Vaši hosté budou mít svou karikaturu rychle a precizně ztvárněnou.

Jsem z Nového Jičína, nicméně mohu dojet na akci po celé ČR.


Nejste nečím si jisti?

Nechte nás vědět, jaký typ akce plánujete, a my Vám rádi poskytneme více informací a cenovou nabídku. Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a my se ozveme co nejdříve.

Těšíme se, až budeme součástí Vaší akce a přineseme živou tvůrčí atmosféru a nezapomenutelné vzpomínky!

kontaktní formulář - služba naživo